Дувачкиот Collet Чак 10PCS 0.5/0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.4/3.0/3.2 мм Мини Вежба Ротари Алатка Додатоци

Дувачкиот Collet Чак 10PCS 0.5/0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.4/3.0/3.2 мм Мини Вежба Ротари Алатка Додатоци

Залиха
DEN 52.80
Износот:


Dremel Додатоци Почетна серија
Дувачкиот Collet Чак 10 PCS 0.5/0.8/1.0/1.2/1.5/1.8/2.0/2.4/3.0/3.2 мм Мини Вежба Ротари Алатка Додатоци
Dremel Додатоци крај серија

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
131702
Бренд Име:
QZQ
DIY Материјали:
Дрво

Поврзани производи