simsimi заварување прстен мушка 5/6mm солидна мушка заварување еден прстен од не ' рѓосувачки челик DIY накит одлуки делови трговија на големо 200pcs
Ново - 10 %

simsimi заварување прстен мушка 5/6mm солидна мушка заварување еден прстен од не ' рѓосувачки челик DIY накит одлуки делови

Залиха
DEN 475.20
DEN 428.00
Износот:


започнете
крајот
Ова е референца за вас, понекогаш е потребно подолго време .

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
5mm, 6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Бренд Име:
SimSimi
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
заварување прстен мушка
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
5/6mm

Поврзани производи