MS03 светилка сопственикот, DX-124H GY9.5 250V1000W GZ9.5 G9.5 Керамички светилка Штекер База на Носителот ,DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

MS03 светилка сопственикот, DX-124H GY9.5 250V1000W GZ9.5 G9.5 Керамички светилка Штекер База на Носителот ,DHL БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Залиха
DEN 4320.00
Износот:


MS03 светилка сопственикот, DX-124 H GY9.5 250 V1000 W GZ9.5 G9.5 Керамички светилка Штекер База на Носителот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Број На Модел На:
MS03 lampholder
Карактеристики:
Керамика и Порцелан

Поврзани производи