Cafoucs За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Музички Интерфејс СМИ MDI AMI 3,5 мм Машки Џек Помошен MP3 Адаптер Кабел За Ауди Q7 A8 A6L А4 А5
Ново - 6 %

Cafoucs За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Музички Интерфејс СМИ MDI AMI 3,5 мм Машки Џек Помошен MP3 Адаптер Кабел За Ауди Q7 A8 A6L

Залиха
DEN 671.52
DEN 631.00
Износот:


Медиумите Во ПОМОШЕН AMI MDI USB Адаптер Кабел Автомобил Музички Интерфејс за Ауди
Забелешка : 1)оваа линија должина е 1.5 Метри Долго,не на Краток должина од 30 CM, различна должина,цена различни.
2)Оваа линија е напредни кислород слободни бакарна жица shield + оригинални AMI раководител на производство,квалитетот е добра .
Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" За АУДИ МОДЕЛ
За АУДИ
За TT 2009~2011
За Q7 2009~2011
За A8 Quattro 2009~2011
За A6 Quattro 2009~2011
За A6 2009~2011
За А5 Quattro 2009~2011
За A4 Quattro 2009~2011
За A4 2009~2011
За A3 2009~2011
За "ФОЛКСВАГЕН"
За Touareg 2009~2011
За Tiguan 2009~2011
За Passat 2009~2011
За Jetta 2009~2011
За GTI 2009~2011
За EOS 2009~2011
Совети : одговара За Ауди со AMI или СМИ, исто така За "ФОЛКСВАГЕН" и За "Шкода" возила, Едноставно само Plug and Play
Превозот време : Кина Пост Воздух Mail : 10-30 работа дена DHL,UPS-от,FEDEX : 4-7 работни денови (ако треба брза испорака како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,слободно контактирајте со нас) ве Молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Од Моќ:
12v
Специјални Функции:
автомобил жица кабли за конектори
Објектот Големина:
1.5 м
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
ПОМОШЕН
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
Cafoucs
Гаранција за квалитет:
Yes
Accpet Пад на превозот:
Yes
помошен адаптер:
За Ауди Q7 A8 A6L А4 А5

Поврзани производи