50PCS X27 168 Stepper Моторни Инструмент Табла За ГМ GMC Автомобили И Камиони 2003-2006.Тоа е исто како XC5 168,X15 X25 168,X27.168
Ново - 25 %

50PCS X27 168 Stepper Моторни Инструмент Табла За ГМ GMC Автомобили И Камиони 2003-2006.Тоа е исто како XC5 168,X15 X25 168,X27.168

Залиха
DEN 5376.00
DEN 4032.00
Износот:


Имаме сто ! имаме една илјада и така натаму ...!
100% моторни steppers се сите нови и ние имаме фабричките снабдување.
Нашите производи се на сликата од страна на мојот телефон.Нашите производи се подобри од фотографии.
X27 168 stepper за моторни возила :
Заменете го упатството.(Само Кинески верзија, без англиската верзија. Но, сликата е многу лесно да се разбере.)
Шопинг Совети.
1.Услуга на целата година околу освен Пролетниот Фестивал.
2.100% моторни steppers се сите нови и ние имаме фабричките снабдување. Нашите производи се различни.Добредојдовте на цел.Нашите производи ќе бидат испорака или пратката во рок од 24hours по парите се префрлаат на сметката.
3. Нашата компанија поддршка различни експрес сервис, можете да избор вашиот изразуваат според вашиот фактичката состојба
4.Нашата компанија ќе не сноси никаква одговорност предизвикани од express компанијата фактори или стоки загуба предизвикана од одложување и на виша сила фактори
5. На 7 ден се врати и/или размена на производи, нашата компанија ќе не сноси товар освен стоки' проблеми со квалитетот.Се надевам дека ќе може да се разбере.
6.Ако вашата земја треба да се наметнат данок, тоа треба да се сноси сите последици од вас.
7.Ако не сте задоволни со нас, ве молиме да ни даде сугестии како е можно поскоро.
8.Конечно, сакате да имате среќен шопинг.
Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Одржување На Вртежен Момент:
4mNm
Фаза:
2
Број На Модел На:
X27.168
Тековната / Фаза:
5V
Чекор Агол(степени):
0.33 степени
Тип:
Постојан Магнет
сертификација:
TS-16949

Поврзани производи