Bonsny Метал На Авионот Форма Копче Синџир Копче Прстен Торба Чанта Шарм Keychain Сувенири Модни Додатоци Глеѓ Накит За Жените
Ново - 40 %

Bonsny Метал На Авионот Форма Копче Синџир Копче Прстен Торба Чанта Шарм Keychain Сувенири Модни Додатоци Глеѓ Накит За Жените

Залиха
DEN 356.64
DEN 214.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
AK331
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
авион
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Multicolor,Сина,Кафена,црна,Црвена,Бела
Нето тежина:
13.9 g
Повод:
За Подароци,Патување.ект.
Подарок за:
Youeself, љубовник,Пријател
Пад на превозот:
Пад на превозот
Трговија на големо:
Прифати најголемиот Дел цена,Контактирајте со нас
Функција:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација
шарм големина:
29mm x 55мм
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Поврзани производи