Клиентите Направени Цел 6mm

Клиентите Направени Цел 6mm

Залиха
DEN 143.52
Износот:


1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
Превозот Начин(слободни)
Delivey Време
Цел Износ
Кина Пост Воздух Mail
15-60 работни дена
Хонгконг Пост Воздух Mail
10-30 работни дена
>=$50
EMS
8-12 работни дена
>=$250
DHL/ UPS/Федекс/ ТНТ
3-8 работни дена
>=$250
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
Кликни тука за да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Декларираните карактеристики

боја:
6mm Нема камен 5, 6mm Нема камен 6, 6mm Нема камен 7, 6mm Нема камен 8, 6mm Нема камен 9, 6mm Нема камен 10, 6mm Камен 5, 6mm Камен 6, 6mm Камен 7, 6mm Камен 8, 6mm Камен 9, 6mm Камен 10
Големина:
Silver, Gold, Rose Gold
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
6g
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
0.6cm
Број На Модел На:
HK63
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Пластични

Поврзани производи