10pcs трговија на Големо 5MM/8ММ/10ММ Злато Сребро Црна ААА Циркон Кристал Кристал Бакар Rondelle Spacer Монистра За Изработка на Накит
Ново - 40 %

10pcs трговија на Големо 5MM/8ММ/10ММ Злато Сребро Црна ААА Циркон Кристал Кристал Бакар Rondelle Spacer Монистра За Изработка

Залиха
DEN 509.76
DEN 306.00
Износот:


Топла Продажба На Монистра За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк за да ги видите сите монистра : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Луксузна DIY Бакар Хривнија Циркони Кристал Spacer Монистра За Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Кубни Циркони Кристал
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато/Црна Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 5 mm* 5 mm тежина : 0.3 g Дупка со дијаметар : 2.0 mm
Објектот големина : 8 мм* 8 mm тежина : 0.8 g Дупка со дијаметар : 2.0 mm
Објектот големина : 10 мм* 10 мм тежина : 1.3 g Дупка со дијаметар : 2.0 mm
Функција : DIY Нараквици Ѓердан парична Казна Накит Додатоци
Нови Пристигнување
Висок Квалитет на Монистра За DIY Накит
2679
2177
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја посетите нашата продавница :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
5mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Кристал
Објектот Тежина:
1.3 g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
DIY Накит Spacer Монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Големина:
5mm/8мм/10мм
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2.0 mm
позлата:
3 Пати Platinum/розово злато/gold/црна Позлатен
Заврши:
Високо Полиран
diy занает:
Бакар Циркон Spacer Монистра За Изработка На Накит
Материјал:
висок квалитет на Бакар, ААА Кубни Циркони Кристал
Количина:
10 парчиња / многу

Поврзани производи