SMJEL Нови Симпатична Љубов Срце Облик на Куче Шепа Печати Студ Обетки Жените Мало Куче домашно Милениче Љубовник Earring pendientes boucle d'oreille S172
Ново - 40 %

SMJEL Нови Симпатична Љубов Срце Облик на Куче Шепа Печати Студ Обетки Жените Мало Куче домашно Милениче Љубовник Earring pendientes

Залиха
DEN 90.24
DEN 54.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SMJEL
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
sed172
ретро обетки:
Евтини обетки
Секојдневниот накит:
Ангажирање обетки
гроздобер обетки:
пар обетки
brincos студ earring:
партијата на подарок
Стил:
мачка ,куче шепа
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Партија
Еко-пријателски материјал:
доведе&никел слободни
боја:
злато во боја,розово злато боја
добредојдовте на dropshipping:
добредојдовте dropshipping

Поврзани производи