Метал Пламен Пиштол Заварување Гас Факел Полесни Греење Палење Бутан Преносни Кампување Заварување Гас Факелот За Пешачење Кампување
Ново - 43 %

Метал Пламен Пиштол Заварување Гас Факел Полесни Греење Палење Бутан Преносни Кампување Заварување Гас Факелот За Пешачење Кампување

Залиха
DEN 618.72
DEN 353.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Кујна Запалки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
sy0002
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал

Поврзани производи