Плетење Волнени Предиво Winder Носителот Машина Ликвидација Стрингови Предиво За Топки Рака Управувана Ткаење Алатки

Плетење Волнени Предиво Winder Носителот Машина Ликвидација Стрингови Предиво За Топки Рака Управувана Ткаење Алатки

Залиха
DEN 832.80
Износот:


Нашите Топката Winder е направен со супериорен ABS пластика материјали со мала и exquite изглед. Таа е наменета за брзо и тивко правец предиво или јажиња во топки., која лесно може да се инсталира на аглите на маси или други egdes на тврди предмети.
Ние ќе брод на објекти со ЕМС или FEDEX и ќе ја советува следење на број, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето.
За да бидете сигурни дека вашиот парцела пристигне во вашето место безбедно ве молиме, напишете точната адреса и поштенски код
Обично тоа ќе потрае 7-15days за пристигнувањето на пратката.
Ние ќе го одбележи ниска вредност и како "подарок" за зачувување на Тарифата.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт(пред да се даде негативна повратна информација) ако имате било какви проблеми со нашиот производ или услуга.
Ние ќе се потрудиме да го реши како што е можно порано. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Употреба:
шамија џемпер
Тип:
Алатка Поставува

Поврзани производи