10pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Криви Бар,Labret Бар Делови Завртка Нишка Главата 16g 14g Мерач За Усна Пирсинг Веѓа Прстен Тело Накит

10pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Криви Бар,Labret Бар Делови Завртка Нишка Главата 16g 14g Мерач За Усна Пирсинг Веѓа Прстен

Залиха
DEN 69.60
Износот:

Опис *Бренд : SHUIMEI *Материјал : 316l Хируршки Челик *Мерач : Choosable(16g,14g) *Должина : Choosable(6mm,8mm,10мм,12mm) *Стил : Choosable(Криви Бар Делови,Labret Бар Делови) *Многу 10pcs *Гаранција : 12 месеци гаранција
Плаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас, *За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена *Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SMT150
Материјал:
316l хируршки челик
Вратило Мерач:
Choosable(16g,14g)
Должина:
Choosable(6mm,8mm,10mm,12mm)
Стил:
Choosable(Криви Бар,Labret Бар Делови)
Метална боја:
Сребро.
многу:
10pcs
Пакет:
OPP вреќа

Поврзани производи