1 автомобил гума поправка алатка, гуми посебни пумпа вентил, воздухот се пропустливи, голем автомобил гума пумпа, гас за ослободување алатка

1 автомобил гума поправка алатка, гуми посебни пумпа вентил, воздухот се пропустливи, голем автомобил гума пумпа, гас за ослободување

Залиха
DEN 425.28
Износот:

Име : гуми притисок, пропустливи устата Материјал : гума, челични Спецификација : вкупната должина 25cm и црева должина 13cm Погоден за : инженерство возила, тешки КАРТИЧКИ и сл., со побавно автомобили Употреба : на врвот на бензинска пумпа, на врвот на картичка е во прилог на воздухот млазницата на гуми, која може да се користи за да се постигне брза воздух, испуштање на гуми со воздушна пумпа Материјал дизајн : гумени црева е професионална пумпа вентил, материјалот е повеќе издржливи, животот е подолго. Внимание на детали : челик устата дизајн, потрајни од алуминиумски материјал, повеќе сигурно стегање, повеќе практично користење

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
MANMAN
Објектот Волумен:
no
Специјални Функции:
крварат вентил
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Гума, челични

Поврзани производи