JEXXI 925 Sterling Silver Со Кубни Циркон Сонцето Цвет Pendant Ѓердан+Лост Назад Earring Жена Партија Накит Сетови 6 Бои
Ново - 90 %

JEXXI 925 Sterling Silver Со Кубни Циркон Сонцето Цвет Pendant Ѓердан+Лост Назад Earring Жена Партија Накит Сетови 6 Бои

Залиха
DEN 1560.00
DEN 156.00
Износот:


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кристално
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
S242
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
љубителите',Жени,Девојки,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Материјал:
Кубен Циркони
Тип На Производ:
накит сет
боја:
Како слика покажува
Парична казна или Моден:
Парична казна
Материјал:
925 сребрен и кристално
Occasssion:
Ангажирање, забава, свадба, подароци
Стил:
Романтични

Поврзани производи