9pcs /set руската млазници топката совети и Шлаг Тесто кеси три боја спојка
Ново - 20 %

9pcs /set руската млазници топката совети и Шлаг Тесто кеси три боја спојка

Залиха
DEN 479.52
DEN 384.00
Износот:


9pcs /set руската млазници топката совети и Шлаг Тесто кеси три боја спојка
вклучува : 1pc три-боја-спојка ,7pcs топката млазници , 1pc обновливи слаткарска кеса . Се одликува со opp вреќа.
Имајте на ум тоа пред да нарачате :
1. Вашите елементи, ќе биде испратен од CPAM бесплатно!
2. Тоа трае околу 20-60 дена во Европа и Америка, 25-90 дена во други земји.
3. Ве молиме погрижете се АДРЕСАТА се точни.(не заборавајте да се пополни во полно име ако сте Русите~)
4. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации љубезно.
5. Ако таму е во ред со примените предмети, добредојдовте на линкот нас. Ние ќе се потрудиме да го реши.
6. Обрнете внимание тарифа од страна на купувачот.Продавачот не е прифатливо враќање бидејќи на тарифата проблем

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Млазницата
Бренд Име:
JOINHOT
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Стоковните:
шлаг цевки млазници
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
превозот:
Бесплатен превозот
Количина:
9 компјутери

Поврзани производи