Античкиот Прозрачна Керамички Општи Резервоарот Вазна Noctilucence Цвеќиња Шапка покриени со Ѓумбир Тегли Украс Креативен Подарок
Ново - 49 %

Античкиот Прозрачна Керамички Општи Резервоарот Вазна Noctilucence Цвеќиња Шапка покриени со Ѓумбир Тегли Украс Креативен Подарок

Залиха
DEN 3724.80
DEN 1900.00
Износот:

Discription Име : Прозрачна Керамички Општи Резервоарот Стил : антички Направени во Jingdezhen Бренд : подобрување на Материјал : керамички Големина : висина 24 см ширина 12cm устата кол 9cm дното кол 10cm Функција : дома декорација, свадба подарок, подарок за роденден присутни, housewarming, нов дом декорација, прозорецот на екранот, чување на екранот ковчегот, снимање реквизити, љубителите на денот на вљубените подароци, собирање mosdel, итн Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно Пакет се вклучени : општи резервоарот x1 Дрвени база не е вклучена Општи резервоарот форма се појавија во доцните династија Минг, император kangxi период, е општа тенџере на популарната период, моделирање, круг резервоарот изложба рамото носат стомакот, се протегала вратот, затегнување прстен нога, направи моделирање на општо резервоарот се појавува директно нагоре, verve гранд.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
подобрување на
Големина:
M
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Jingdezhen Керамички Тегла
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Керамички
боја:
античкиот боја
Материјал:
Керамички
Стил:
Античкиот
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Потекло:
jingdezhen
Име:
Прозрачна Керамички Тегла

Поврзани производи