CWWZircons Домот Marquise Намали Кубни Циркони Цвет Булчински Свадба Кралицата Круна Тиара Луксузен Коса, Накит За Невести A001
Ново - 25 %

CWWZircons Домот Marquise Намали Кубни Циркони Цвет Булчински Свадба Кралицата Круна Тиара Луксузен Коса, Накит За Невести A001

Залиха
DEN 1267.20
DEN 950.00
Износот:


CWWZircons Домот Marquise Намали Кубни Циркони Цвет Булчински Свадба Кралицата Круна Тиара Луксузен Коса, Накит За Невести A001
Бренд : CWWZircons
Серија : Hairwear / Headband
Материјали : ААА+ Кубни Циркони
Повод : Свадба / Партија / Матурска / Банкет Вечера

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
A001
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras
Главниот Камен Боја:
Јасно Бела
Главниот Камен Материјали:
Кубен Циркони Камења
Метална боја:
Бело Злато БОЈА
Повод:
Свадба / Партија / Матурска / Банкет Вечера
Подарок за:
Невести / Деверуша
Камен количина:
ААА
камен форма:
Marquise Намали Цвет
Стил:
Свадба Свадба Hairwear
Тип На Објект:
Свадба Тиара / Булчински круна

Поврзани производи