Бесплатен Превозот ноќта на Вештерките Маскарада Карневалот Возрасни Cosplay Маска Костим Реквизити Еко-пријателски Латекс Jim Carrey Маски
Ново - 10 %

Бесплатен Превозот ноќта на Вештерките Маскарада Карневалот Возрасни Cosplay Маска Костим Реквизити Еко-пријателски Латекс Jim

Залиха
DEN 768.00
DEN 691.00
Износот:


Ноќта на вештерките Маскарада Карневалот Возрасни Cosplay Маска Костим Реквизити Еко-пријателски Латекс Jim Carrey Маски
Производи информации
Маска костим
1.Материјал : еко-пријателски латекс
2.Големина на : целосна главата за возрасни.
3.Тежина : 150g/парче
4 .Пакет : 1 парче по OPP вреќа
5.Стил : masqurade cosplay партија маска
6.Дизајн : латекс Jim Carrey маска
7.Достапни бои : како се покаже слика
8.Употреба : собирање, декорација, cosplay, пантомимичари
9.Фестивалот : Карневал, Божиќ, Ноќта На Вештерките, Велигден
Детални слики
Цел Постапка
Испорака
* Кога ќе ставање на ред, ве молиме изберете превозот метод и плати со превозот цена;
* Пакет ќе биде предаден во рок од 72 часа по плаќање;
* Ние не гарантира време за сите пратката се должи на разлики во обичаите, поминување на времето во одделни земји.
* Купувачи се одговорни за сите дополнителни сопствени такси,брокерски трошоци,царина,даноци во вашата земја.
* Превозот цена нема да бидат вратени за одбиени пратки.
Боја на разликата
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи се токму иста со фотографии што го видов. Иста боја, но со различни ткаенини дефинитивно ќе има хроматска аберација. Ако загриженост премногу со боја, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали пред да закажете
Големина на проблемот
Не постои стандардна меѓународна големина. Eech продавница или брендот има своја големина дефиниција. Затоа, не се потпираат на големината што обично се носат, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата кога ќе се изборот на големината.Ако ви треба помош, ве молиме слободно да ни e-mail на вашиот мерења, ние сме среќни да ви помогнат со нашите предлози.
Се враќа
Ако имате било какви проблеми со предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте го потпиша packge, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и, исто така, купувачот ќе биде одговорно за превозот цена да се врати на предмети.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите Производи и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
jim carrey
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
еко-пријателски латекс
Име:
Маска костим
Тежина:
150g/piece
Стил:
маскира cosplay партија маска
Пакување:
едно парче по OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Поврзани производи