CAMEWIN 1 Парче Legwarmers Најлон Дише Еластичност Коленото Заштитник за Кошарка, Велосипедизам и Бадминтон Работи Бедрото Поддржува

CAMEWIN 1 Парче Legwarmers Најлон Дише Еластичност Коленото Заштитник за Кошарка, Велосипедизам и Бадминтон Работи Бедрото Поддржува

Залиха
DEN 551.52
Износот:


Внимание руски Пријатели ве молиме оставете ги вашите име и презиме Вистински Производ Show (прикажи)>>>
Објектот информации : Име : Коленото Влошки Боја : Црна , Кафеава Големина : Бедрото : 42-56 cm Пакет : opp вреќа Количина : 1 Парче Материјал : Spandex + Најлон + Латекс Функција : Топла, мека и дише Функција : Заштита на коленото, спречување на артритис и ублажување на болката во зглобовите

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Нога Warmers
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Најлон,Lycra,Spandex
Бренд Име:
CAMEWIN
Објектот Должина:
22 cm
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
CW024

Поврзани производи