11sizes НОВИ 2Designs(А,Б)Метал Помине Образец Работ Насмевка Намали Линија Тример Лесно француски Помине уметност Нокти Раб на Ноктите Машина

11sizes НОВИ 2Designs(А,Б)Метал Помине Образец Работ Насмевка Намали Линија Тример Лесно француски Помине уметност Нокти Раб

Залиха
DEN 48.96
Износот:


11sizes НОВИ 2 Designs(А,Б)Метал Помине Образец Работ Насмевка Намали Линија Тример Лесно француски Помине уметност Нокти Раб на Ноктите Машина
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Лесно француски Насмевка Намали Stencils се изработени од метал.
Ви помогне да прави совршен француски ноктите повторно и повторно.
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Матрицата Големина : 5.5х5.5 cm или 7.2*7.2 cm
Боја : Сребрена
дизајни : A,B стилови
Пакет се вклучени :
1 x Метал француски Ноктите Машина
Како да го користите :
1. Нанесете слој од Јасно Палто Врвот на ноктот.
2. Оставете розова или бела акрилна да се исуши за околу 15 секунди пред примена на ноктот.
3. Употреба на Лесно-француски алатка за да се намали совршена насмевка линија.
4. Се применуваат друга боја на насмевка линија.
Лажни Ноктите Образец за Употреба со било лак што ги имаат. Одлично за маникир и педикир.
Лажни Ноктите Template-Вашите нокти секогаш ќе изгледа сензационално.
Лажни Ноктите Template-ќе добиете професионална салон резултати право дома.
Лажни Ноктите Template-Насмевка Сечење Метал Помине Образец Работ Насмевка Линија Тример Лесно Француски Лажни Ноктите Форма
Лажни Ноктите Образец-Помага да се создаде совршена линија завршница на ноктите за совршен француски совет;За вештачки нокти Acrylics и Гелови

Декларираните карактеристики

боја:
A
Тип На Објект:
Cuticle Режа
Големина:
11sizes
Број На Модел На:
YUIUI8787
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бои:
Нерѓосувачки Челик
предмети:
Француски Насмевка Намали
Производи:
Насмевка Намали Линија Тример
Пакување:
1pc/торба
Тежина:
12g
Големина:
11sizes
Материјали:
нерѓосувачки
Тип:
Тример
usuage:
француски совети
ОЕМ:
Yes

Поврзани производи