2017 Асиметрични Мини Туту Здолниште Жените здолниште Dancewear Црно Бела Црвена Сина, Розова XXL Девојки Petticoat

2017 Асиметрични Мини Туту Здолниште Жените здолниште Dancewear Црно Бела Црвена Сина, Розова XXL Девојки Petticoat

Залиха
DEN 513.12
Износот:


Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.,Ltd.
Тина услуги за вас
1.Poducts Име
2017 Асиметрични Мини Туту Здолниште Жените Underskirt Натпревар Корсет Здолниште Dancewear Црно Бела Црвена Сина, Розова XXL Девојки Petticoat
2.Производи Детали
Опис 2017 Асиметрични Мини Туту Здолниште Жените Underskirt Натпревар Корсет Здолниште Dancewear Црно Бела Црвена Сина, Розова XXL Девојки Petticoat
Плаќање
Pay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т/T).
Материјал
Spandex,Памук,Полиестер
Пакување
Убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
Не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
3.Производи Слики
Спореди детали големини со твое,pls дозволете 1-2cm се разликува поради рачни мерења
4.Компанија За Детали
4.Превозот 1.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особено адреса, име и телефонски број ). ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса. Купувачот мора да обезбеди целосно име и презиме, особено руската купувачи. 2. Објектот ќе биде предаден во рок од 48hrs по расчисти исплата. 3.Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail. Нормално тоа ќе ви стигне во рок од 25_35 дена.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест. 4.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 5.Ние ќе го одбележи парцела како подарок и пониска вредност, со цел да се обезбеди да се прими со слободна или помал данок.
5.Политика За Наплата
1. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
4. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
6.Контактирајте со нас

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
AILINGE
Стил:
Моден
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината:
Империја
Број На Модел На:
M32
Декорација:
Никој
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стил:
Секси , Мода
Име:
туту здолништа
MOQ:
1 Парче
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Пазарот:
глобални
Occassion:
Партија , Перформанси

Поврзани производи