50x130cm Тенка Сјајот Кожа Ткаенина за Декорација Diy Лак Позадина Чанта Чевли Црна Розово Злато Сјајна Пвц Платно Polipiel
Ново - 20 %

50x130cm Тенка Сјајот Кожа Ткаенина за Декорација Diy Лак Позадина Чанта Чевли Црна Розово Злато Сјајна Пвц Платно Polipiel

Залиха
DEN 821.28
DEN 657.00
Износот:

(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ве молиме да ни остават бојата број, така што ќе може да се испрати на стоките за вас
Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Материјал : Faux Кожа Ткаенина
Ширина : 1.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Појас,Торба,Домашен Текстил,Столче,Автомобил,Декоративни,Троседот,Ракавици,Чаир,Лаптоп,Мебел,Чевли,Облека
Број На Модел На:
50x130cm
Поддршка Техника:
Nonwoven
Шема:
glitter
Функција:
Еластична,Водоотпорен,Анти-Mildew,Абразија-Отпорен На
Материјал:
PU
Дебелина:
0.6 mm
Употреба:
130cm
Ширина:
130cm
Функција:
130cm

Поврзани производи