DC 12-36V Круг Механички Hourmeter Час Метар Контра Тајмер со Осветлување Индикатор Авто Автомобил Брод Генератор на Моторот
Ново - 13 %

DC 12-36V Круг Механички Hourmeter Час Метар Контра Тајмер со Осветлување Индикатор Авто Автомобил Брод Генератор на Моторот

Залиха
DEN 762.72
DEN 663.00
Износот:


DC 12-36 V Круг Механички Hourmeter Час Метар Контра Тајмер со Осветлување Индикатор Авто Автомобил Брод Генератор на Моторот
Состојба : Нова Материјал : пластични & метал & гума Боја : Црна Напон : DC 12-36 V Моќ : 0.3 W Прикаже Спектар : 1/10 од час, за да се 99999.9 (6 цифрен) Работна температура : -10° -50° Точност : плус или минус 0.01 Објект се вклучени : 1 x час метар Погоден за : следење на време на машини, бензински мотори, дизел генератори, електронски мотори, итн.
Карактеристики Лесна инсталација. Со Осветлување индикатор Совршен натпревар за оригиналниот автомобил тајмерот има 6 цифрен екран со најмалку значајна цифра се 1/10 час (99999.9) и работи на влезни напони од AC Volts 12-36 V.
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Декларираните карактеристики

Материјал Тип:
пластични & метал & гума
Специјални Функции:
Со Осветлување индикатор
Бренд Име:
JEAZEA
боја:
Црна
Напон:
DC 12-36V
моќност:
0.3 W
Се прикаже спектар:
од 1/10 час да 99999.9 (6 цифрен)
Точноста:
плус или минус 0.01
погоден:
за следење време на машини бензин дизел мотори

Поврзани производи