Висок квалитет 18MM Особено сјајна бисер копчето златен метал копчето облека кристал 2017 Покана DIY Свадба Декорација

Висок квалитет 18MM Особено сјајна бисер копчето златен метал копчето облека кристал 2017 Покана DIY Свадба Декорација

Залиха
DEN 129.12
Износот:


Висок квалитет 18 MM Особено сјајна бисер копчето златен метал копчето облека кристал 2017 Покана DIY Свадба Декорација
Боја : 15 Златна Боја
Големина : 18mm круг
MOQ : 10pcs
customiz прифатливо.
Употреба : уметничко Лизгање одговараат ,Плива Костум ,чевли така натаму(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добра )

Декларираните карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, Мешани
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
P229
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Големина:
18mm
боја:
Golden

Поврзани производи