Лето Плажа Стил Жени Секси Перспектива Чипка Јакна Блуза Лабава Повик За Сончање Заштита На Бели Кошули
Ново - 31 %

Лето Плажа Стил Жени Секси Перспектива Чипка Јакна Блуза Лабава Повик За Сончање Заштита На Бели Кошули

Залиха
DEN 1084.80
DEN 748.00
Износот:


Ако сакате да трговија на големо тоа, добредојдени да оставите порака, можете да добиете добра трговија на големо цена, но основна е дека MOQ.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Стил:
Моден
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
НОВО-26
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Ткаенина Тип:
Чипка

Поврзани производи