Baellerry Нови Пристигнување Краток Паричници За Мажи Познатиот Бренд Дизајнер Чанта Машки Преносни Држачот На Мали Паричникот Carteira Monedero
Ново - 49 %

Baellerry Нови Пристигнување Краток Паричници За Мажи Познатиот Бренд Дизајнер Чанта Машки Преносни Држачот На Мали Паричникот

Залиха
DEN 554.40
DEN 283.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
1.5cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
12cm
Материјал Состав:
Синтетички Кожа
Пол:
Мажи
Бренд Име:
baellerry
Декорација:
Sequined,Ниту Еден
Број На Модел На:
MW368
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Ширина:
9.7 cm
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.12 kg
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU

Поврзани производи