Моден симпатична Слатка мед Зелени ливчиња Црвено Праска Кристал голема цреша Обетки за Жените Свадба секојдневен Шарм Студ Обетки
Ново - 15 %

Моден симпатична Слатка мед Зелени ливчиња Црвено Праска Кристал голема цреша Обетки за Жените Свадба секојдневен Шарм Студ

Залиха
DEN 74.88
DEN 64.00
Износот:

комбо комбо комбо

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
18Bre
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
m1685
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Обликотшема:
Растенијата

Поврзани производи