Европската Американски Лето Женска Секојдневен Шорцеви Големи Димензии Шорцеви L-5XL Удобно Дише Шорцеви 100Kg
Ново - 16 %

Европската Американски Лето Женска Секојдневен Шорцеви Големи Димензии Шорцеви L-5XL Удобно Дише Шорцеви 100Kg

Залиха
DEN 439.20
DEN 369.00
Износот:


Европската Американски Лето Женска Секојдневен Шорцеви Големи Димензии Шорцеви L-5 XL Удобно Дише Шорцеви 100 Kg Големина(инчен) Должина Половината Хип Полите Совети тежина XL 16.5 29.9-37.8 39.4 27.6 60-70kg 2 XL 16.5 31.5-39.3 41.7 28.3 70-80kg 3 XL 16.9 33.1-40.9 44.1 29.1 80-90kg 4 XL 17.3 34/6-42.5 46.5 29.9 90-100kg 5 XL 17.3 36.2-44.1 48.8 30.7 100-110kg
Забелешки :
1. Поради рачни мерења на локации, може да се имаат 0.3-1.1 инчен разлика.
2. Поради КОМПЈУТЕР или телефон дисплеј разлика, боја можеби има разлика.
Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, ние треба да се подготви на вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет на предмети.

Декларираните карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CS039
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал Состав:
51-70% Полиестер
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава
Големина:
XL,2XL,3XL,4XL,5XL

Поврзани производи