Qickitout Leggings Нови Доаѓањето на Жените Черепот&Праска цвет Leggings Дигитален принт Панталони Панталони Водат Панталони Wholesales
Ново - 30 %

Qickitout Leggings Нови Доаѓањето на Жените Черепот&Праска цвет Leggings Дигитален принт Панталони Панталони Водат Панталони

Залиха
DEN 455.04
DEN 319.00
Износот:

(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес. Ве молиме контактирајте со нас преку порака повторно, ви благодарам!
1. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. Ви благодариме.5 - 101 XXXL - 96 - 101.Оперативните карактеристики на компанијата за повеќе видови и принципот на мал профит, ја освои довербата на домашни корисници;
3.5 - 106
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ова се случува повремено.Ние ќе им даде најдобра цена за вас.Компанијата со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5.Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
Часови :
Од понеделник до сабота од 08 : 30 - 18 : 00
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи,ве молиме да се поврзете со нас. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор.5 - 96 XL - 86 - 91. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3.Компанијата кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот;
4.5 71 91 M - 76 - 81.
Стилови : Digital Print Големина : S-XXXXL Пол : Жените Боја : Digital Print Материјал : 88%Полиестер и 12%spandex
СЕ ВОДАТ ТЕСТ
Големина : Една Големина одговара S XXXXL
големина Половината (Истегнување) на Колкот (Истегнување) Должина (Истегнување) инчен cm инчен cm инчен cm S 76.Компанијата специјализира во облека продажба, со многу години на индустријата искуство;
2. Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување.
(4) Во случај да не примите нашиот одговор во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници), сосема е веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Должина:
Mid-Calf
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Галакси
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
Qickitout
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
Lgs-3895

Поврзани производи