Не-изолација 10W 14W 18W Цевка постојано-тековната напојување led драјвер

Не-изолација 10W 14W 18W Цевка постојано-тековната напојување led драјвер

Залиха
DEN 383.52
Износот:

Пред наплата,ве молиме љубезно го испрати назад, но на ruturn такса е на купувачот. Сите други проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе се реши за вас. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако имате било какви проблеми околу вашата исплата,контактирајте со нас ПОБРЗО. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Ние ќе побара курирска компанија да се надомести.
Бидејќи на различни царинска политика на секоја земја, па увозни тарифи се исто така различни, специфични трошоци ве молиме прашајте го вашиот ги локалните обичаи или локалните курирска компанија.5 W 5730/ SMD1 W Висока моќност чип е Применливо Светилка : T5 T8 T10 Цевка Производ големина : L100x W16x H10mm Производ тежина : 16g
1. Објектот има се провери од страна на П В пред да се испорача. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Откако ја прими стоката, но на стоки имаат проблем,како да се направи?
Одговор : Доколку тоа е затоа што стоката се оштетени во транзит, ве молиме прашајте го вашиот локален изразат курир потпис потврда, и контактирајте со нас. Доколку купувачот не е наведовте. Ако сте на патот на логистика имаат посебни барања, ве молиме кажете ни, инаку ние ќе се базира врз основа на фактичката состојба да се одлучи на начин на логистика.2 W 2835 / SMD 0.Ние може да се дел наплата или вкупно за враќање на средствата. Ние ќе се според вредноста на стоката 50%-70% на царинска декларација. Предметот ќе биде доставен во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. Ние ќе го според твојата земја да се одлучи на начин на логистика. Ако примите оштетен објект или неисправни објектот,ве молиме контактирајте со нас за размена или друг процес методи. Ако вашата цел износ е поголем од $20, кога се изразуваат компанија во испорака на стоката, може да има полнење на производ увозните тарифи. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не можете да го прифати овој надомест, ве молиме да не го прават нарачки, инаку ќе ви даде предизвика губење или непријатности. Ако ревизијата не е донесен, Aliexpress автоматски ќе се затвори со цел, ако сепак сакате оваа цел, ве молиме контактирајте Aliexpress, тогаш ќе треба да обезбедите некои информации за исплата, но не грижете се за вашите податоци ќе биде загрозена, бидејќи ние не ги гледаме било на вашите информации и не може да направи никакви промени во редоследот. Што друго прашање треба да се обрне внимание?
Одговор : Наредби во производство и испорака процес, имате било какви прашања, ние ќе ви помине на E-MAIL или телефон за да ве информираме, па ве молиме проверете ги вашите E-MAIl пораки или да бидете сигурни дека вашиот телефонски број е точен. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Објектот ќе биде слободен испраќаат преку DHL или Fedex и така натаму. Ако вашата земја е на руската Федерација или на Бразил, тогаш ве молиме одберете ЕМС или Кина Поштенски Логистика.

Декларираните карактеристики

Wattage:
120MA, 180MA, 220MA, 240MA
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Приклучок Тип:
Никој
сертификација:
CE,FCC,ССА,RoHS,CCC
Тежина:
0.5kg
Број На Модел На:
SMDY-2
Излезниот Напон:
DC30-78V
Гаранција:
Три години
Влезен Напон:
AC85-265V
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Материјал:
pcb

Поврзани производи