3pcs 5D diy дијамант сликарство Фараонот на Египет На Античко ,крстот бод,полн дијамант вез,дијамант мозаик везана дома декор
Ново - 31 %

3pcs 5D diy дијамант сликарство Фараонот на Египет На Античко ,крстот бод,полн дијамант вез,дијамант мозаик везана дома декор

Залиха
DEN 1507.68
DEN 1040.00
Износот:


Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. Доволно смола дијаманти. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Доволно смола дијаманти. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. не квалитет проблем). Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x30cmx3pcs, 30x45cmx3pcs, 35x50cmx3pcs, 40x60cmx3pcs, 50x70cmx3pcs
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Смола
Стил:
Класичен
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
крстот бод везови:
везана везови крстот бод
Фото Големина:
20x30cmx3pcs 30x45cmx3pcs 35x50cmx3pcs 40x60cmx3pcs 50x70cmx3pcs

Поврзани производи