Jisensp Нова Мода Љубов Срцето со Чукање на срцето Студ Обетки Гроздобер Обетки за Жените Мала Симпатична Earing pendientes E175
Ново - 20 %

Jisensp Нова Мода Љубов Срцето со Чукање на срцето Студ Обетки Гроздобер Обетки за Жените Мала Симпатична Earing pendientes

Залиха
DEN 89.76
DEN 72.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Earring
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
jisensp
Обетки:
Earring
brincos 2017:
моден обетки
едноставни обетки студ:
Жените мода обетки
уво:
тренди обетки
мали обетки:
обетки за жени
изјава обетки:
геометриски обетки
жените студ earings:
мажите обетки
pendientes:
Студ Обетки
жените обетки:
накит обетки

Поврзани производи