Мажите со Висок Квалитет Tees Majin Buu симбол Аниме Dragonball Z 3D Т кошула Смешно Секојдневен tee Памучни кошули за Мажи Маици Класични
Ново - 15 %

Мажите со Висок Квалитет Tees Majin Buu симбол Аниме Dragonball Z 3D Т кошула Смешно Секојдневен tee Памучни кошули за Мажи

Залиха
DEN 623.52
DEN 530.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Поврзани производи