BYKSKI G1/4 Мини Двоен Надворешен Навој Врска двојно машки адаптер тема 4.5 ММ Компјутерски Додатоци Фитинги B-DTJ-MI
Ново - 5 %

BYKSKI G1/4 Мини Двоен Надворешен Навој Врска двојно машки адаптер тема 4.5 ММ Компјутерски Додатоци Фитинги B-DTJ-MI

Залиха
DEN 66.24
DEN 63.00
Износот:


Интерфејс G1/4"
Мини Двоен Надворешен Навој
Превозот Совети :
пакет ,подобро од Кина Пост.
0.5 кг
2kg ,подобро од e Packet или Aliexpress Стандард на Превозот.
Ако сакате батеријата и контролер заедно,pls испораката од страна на Aliexpress Стандард на Превозот.
e Packet,Кина Пост,Aliexpress Стандард превозот сите мал пакет, безбедно да се помине на Царинската управа.
Aliexpress Premuim Express е бизнис експрес , неколку ризик се провери и да плаќаат данок од страна на Царинската управа ,до различни земја на Царинската управа.
Тоа е надвор од нашата контрола.ние не сме одговорни за вашите плаќање на даноци. Pls се размислува за тоа кога ќе цел од страна на Aliexpress Premuim Express.
Ако имате било какво барање за прогласи вредност во incovie,pls ни пишуваат.

Декларираните карактеристики

Бучава:
17dBA
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Течност Имајќи
Број На Модел На:
Б-DTJ-MI
Волумен На Воздух:
20CFM
Бренд Име:
bykski
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
AMD, Intel
моќност:
0.9 W
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Големина:
120x120x25mm
Линии:
Никој
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
вода за ладење
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM

Поврзани производи