5mm дебелина Алуминиумска фолија рефлексивни филм меур памук, храна, подот, покривот, изолација материјал,Moistureproof , shockproof
Ново - 5 %

5mm дебелина Алуминиумска фолија рефлексивни филм меур памук, храна, подот, покривот, изолација материјал,Moistureproof , shockproof

Залиха
DEN 652.80
DEN 620.00
Износот:


Димензии : Ширина : 1 m, должина : 2 метри, дебелина : 5mm ,Доколку се купат 2 парче или повеќе ,должина не може да продолжи,треба да се намали. Главните предности : жилавост, рециклирање, заштита на животната средина, анти - влијание и тенка, помалку простор. За надминување на обичните styrofoam кршливи деформација, еластичност. Тоа има многу предности како што се влага доказ, влага доказ, шок доказ, звучна изолација, термичка заштита, пластичност, цврстина, рециклирање, заштита на животната средина, анти - влијание, итн. Е идеален замена за традиционалните материјали за пакување.
Карактеристики : Анти - шок, прашина, сончање, изолација.
За боја, Бидејќи монитор, животната средина и светлина влијанија, боја и фотографии ќе бидат малку различни, вистинскиот објект како стандард, Фотографии за референца . За feekback Клиент евалуација е многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда проценка, ако има било незадоволство, можете да контактирате со нас за да се реши проблемот, да ви даде задоволителен одговор. Ви благодариме за вашиот вид . За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена.(Уште еден начин : Кога ќе купуваат повеќе производи, ние автоматски да се конвертира да се брза испорака. Ова е бесплатна услуга.) Затоа ве молам, не грижете се, ако на крајот на Aliexpress испорака дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, бидејќи ние не сме курир компании, не може да се контролира брзината на транспортот, постојат било какви прашања може да се јавите на локалните express , Или може директно да контактирате со нас, произволно ни даде спор е груб, и не може да ги реши сите проблеми. Сите царински давачки генерирани од страна на царинските треба вашата сопствена определба, ние не сме одговорни. За враќање 1, ако испораката дена е доаѓа до крајот, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, оваа ситуација, ние не се дозволи наплата, бидејќи производите ќе пристигнат на вашата назначени адреса. 2, ако пакетот е секое пакување штета, ве молиме, контактирајте ја локалната курир за надомест на штета. 3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за други прашања, треба да контактирате со нас, и потоа да се вратат на производи за нас, Кога ќе примите врати пратката,ние ќе рефундирање на дека.
Ако сакате да се купи повеќе производи, ве молиме да се јавите на продавачот, ќе има голем попуст.
метар

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
l

Поврзани производи