SHINYMORA Лето Шорцеви Здолништа за Жените 2017 Нова Пролет Пак Хип Здолниште со Висок Појас Еластична Чипка Spliced ОЛ Работа Носат Мини Шорцеви
Ново - 30 %

SHINYMORA Лето Шорцеви Здолништа за Жените 2017 Нова Пролет Пак Хип Здолниште со Висок Појас Еластична Чипка Spliced ОЛ Работа

Залиха
DEN 1089.12
DEN 762.00
Износот:


Почитувани Купувачи, Нашата Панталони е Азија Големина, pls изберете големина на базата на нашата големина на табелата, ви благодариме! Половината Големина
(cm) Хип Големина
(cm) Должина(cm) Thight
(cm)
Нога Отворање (cm) M 66-68 84-89 33 - - L 69-71 86-93 33 - - XL 72-74 88-96 34 - - XXL 75-78 90-100 34 - - 3 XL 79-81 92-103 35 - - 4 XL 81-83 94-107 35 - - 5 XL 84-86 97-110 35 - - Моделот на големина М.
Модел Профил : висина 168cm , биста 84cm , половината 68cm , хип 89cm
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Shippment
1. Ние ќе брод вашата производи во 1-7 дена откако ќе се направи исплата.
2. Предмети стигнат до најголемиот број на земји во рамките 15-38 работни дена од Кина Пост Воздух Mail.
3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае повеќе од 35 дена од Кина Пост Воздух Mail.
4. Ние брод секој ред со нивниот следење на број.
5. Ако не го добиете пакетот во нормално време, или мислите дека нешто не е во ред со транспортот процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе провери за вас.
Плаќање
Можеме да го прифатиме Запад Унија, Пари Booker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.
Купувачот ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Гаранција и Гаранција
1. Наплата/Размена во рок од 2 недели. Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари, ве Молиме контактирајте ме пред да го вратите. Откако ќе го добиете објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди) откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка.
3.Ве молиме контактирајте со нас ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас
Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail.
Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Вез,Шема,Appliques,Чипка
Број На Модел На:
610
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Шорцеви Здолништа
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Материјал Состав:
памук полиестер
Бренд Име:
СЈАЈНА MORA
боја:
Црна
Големина:
M L XL XXL XXXL 4XL 5XL
Стил:
Моден

Поврзани производи