4 парчиња diy Дијамант Везови Морска желка Дијамант Сликарство Крстот Бод Подводниот свет Дијамант Мозаик Везови Дома Декорација
Ново - 47 %

4 парчиња diy Дијамант Везови Морска желка Дијамант Сликарство Крстот Бод Подводниот свет Дијамант Мозаик Везови Дома Декорација

Залиха
DEN 2699.04
DEN 1430.00
Износот:

детали за производот
дијамант везови
алатки : пинцети,палети,дијамант сликарство
боја на дијаманти : 30-45 бои
Unfinish : треба вашата рачно изработени
големина на дијамантски : 2. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.
is_customized
да Домашна Декорација сликарство
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Пакување
сите слика спакувани во тек.
;
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
;
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Дизајни
Цртан филм, природа, животни, слика и сл.
4 парчиња diy Дијамант Везови Морска желка Дијамант Сликарство Крстот Бод Подводниот свет Дијамант Мозаик Везови Дома Декорација
Големина
20*35cm*2 парчиња од+20*45см*2 парчиња,
25*50cm*2 парчиња+25*60см*2 парчиња,
30*60см*2 парчиња+30*80см*2 парчиња
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Доволно смола дијаманти. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Но купувачот треба плати се врати превозот.5mm
Детали : Целосна смола дијаманти со слика
Употреба : Апарати За Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип : платно
Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
За Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
користење на локални
сместување хотели, канцеларии и др.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x35cmx2 20x45cmx2, 25x50cmx2 25x60cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Diamond Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
Е Прилагодена:
Целосна големина, може да се прилагоди
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Големина:
20*35cm*2 парчиња од+20*45см*2 парчиња, 25*50cm*2 парчиња+25*60см*2 парчиња, 30*60см*2 парчиња+30
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна,Дома Декорација сликарство

Поврзани производи