[COSPLACOOL] Harajuku решетки шема ретро стил на жените плитки устата чорапи везени невидливи глуждот жените чорапи
Ново - 39 %

[COSPLACOOL] Harajuku решетки шема ретро стил на жените плитки устата чорапи везени невидливи глуждот жените чорапи

Залиха
DEN 121.44
DEN 74.00
Износот:


[COSPLACOOL] Harajuku решетки шема ретро стил на жените плитки устата чорапи везени невидливи глуждот жените чорапи
Големина EU35-40,US5-8.5
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради manualmeasurement. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! 3. Почитувани купувачот, нашата цена е најниска цена, не вклучувајќи ги и увозните давачки. Драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница,Споделување на производот што сте го добиле на СНС ( како што се VK, Pinterest,Facebook, Твитер и др. ) и да ни испрати слики од екранот може да се $1 попуст or5% попуст во следната цел за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме слободно контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име 1. Примачот Име И Презиме : 2. Телефон за контакт Бр. : 3. Превозот адреса : 4. Post code/ поштенски код : Откако ќе го поставите цел. На овој начин, ние може да се испратат објектите во рамките на 7business дена како е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
COSPLACOOL
Број На Модел На:
2W0810
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Кашмир,Најлон,Памук
Sock Тип:
Повик
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Sock Тип:
Повик
За сезоната:
пролет,лето,есен, зима
Големина:
EU35-40,US5-8.5
Тежина:
За 35g

Поврзани производи