Монистра Кристал Rondelle Шарени 8ММ 70PCS/МНОГУ Фацетирани Стаклени Монистра За diy Везана Додатоци Rhinestones Монистра

Монистра Кристал Rondelle Шарени 8ММ 70PCS/МНОГУ Фацетирани Стаклени Монистра За diy Везана Додатоци Rhinestones Монистра

Залиха
DEN 114.72
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
30G
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
BZYL007
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
ZHUBI

Поврзани производи