ChengHaoRan 15Models 3.5 mm Аудио Интерфејс За HP DELL ASUS Toshiba SONY лаптоп аудио интерфејс вградениот микрофон џек
Ново - 25 %

ChengHaoRan 15Models 3.5 mm Аудио Интерфејс За HP DELL ASUS Toshiba SONY лаптоп аудио интерфејс вградениот микрофон џек

Залиха
DEN 474.24
DEN 356.00
Износот:


АУ-4 5 7 8 9 12 13 14 15 16 17 18 19 21 23 Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Декларираните карактеристики

боја:
15models 30pcs, 15models 75pcs, 15models 150pcs
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
К-О-1

Поврзани производи