Бесплатен превозот понуда За IOT GPS Антената Модул tracker 2 парчиња Керамика GNSS GPS ГЛОНАСС Антена Пасивни Антена 25 x 25 x 4mm

Бесплатен превозот понуда За IOT GPS Антената Модул tracker 2 парчиња Керамика GNSS GPS ГЛОНАСС Антена Пасивни Антена 25 x 25

Залиха
DEN 189.60
Износот:

Промоција 500 PCS, производи се направи сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 поени оценување, ви благодарам за вашата доверба и поддршка! GNSS GPS ГЛОНАСС Антена Пасивни Антена 25 x 25 x 4mm За GPS Антената Модул Опис : Поддршка на фреквенција : GPS+ГЛОНАСС пасивни антена за примање на GPS ГЛОНАСС сателитските сигнали Спецификација : GPS керамички антена Фреквенција : 1575.42 MHZ /1595 MHZ Фиксација : 3 M двострано лепило поддршка Отпорност : 50 ohms Големина : 25x25x4mm
Ако ви треба за да купите повеќе количини ве молиме контактирајте со нас, ако нашите производи се направи сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 поени оценување, ви благодарам за вашата доверба и поддршка!

Декларираните карактеристики

GPS тип:
Примачот & Антена
Име На Модел:
NT2504G
Бренд Име:
NAVLOCATE

Поврзани производи