5301 Кристал Bicone Мушка 200PCS/МНОГУ 6mm чешка Лабава Кристално Мушка/Фацетирани Стаклени Монистра за DIY Накит Обетки Ѓердан Хривнија
Ново - 27 %

5301 Кристал Bicone Мушка 200PCS/МНОГУ 6mm чешка Лабава Кристално Мушка/Фацетирани Стаклени Монистра за DIY Накит Обетки Ѓердан

Залиха
DEN 249.60
DEN 182.00
Износот:


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6mm
* Облик : Bicone Форма 16 фацетирани
* Боја : КАКО на СЛИКИ
* Количина : 200pcs/торба
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Избор на боја :

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
NORMAL
Број На Модел На:
SQAE
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Bicone
Количина:
200pcs/торба

Поврзани производи