1 buc/многу Силикони Помине Уметност Нокти Мали Димензии Табела Подлога Чипка Срцето Отстранлив Мат Перница Симпатична

1 buc/многу Силикони Помине Уметност Нокти Мали Димензии Табела Подлога Чипка Срцето Отстранлив Мат Перница Симпатична

Залиха
DEN 144.00
Износот:


1 buc/многу Силикони Помине Уметност Нокти Мали Димензии Табела Подлога Чипка Срцето Отстранлив Мат Перница Симпатична
Димензии : Должина 38.5 CM * Ширина 29.5 CM * дебела 1mm (± 0.02 mm), една opp пакување кеси.
Водоотпорен : 100% водоотпорни силикони placemat.
Пад : производот е флексибилен, не се плаши да падне.
Бои : розова, црна и така натаму
Добар материјал : Силикон се чувствува мека и удобна.
Лесно да се чисти со вода или чистење со четка, а потоа измијте се чисти, многу погодно.
солидна работа : лесно деформација, анти-стареењето.
Изолација : Силикони има одлична висока температура и ниска температура стабилност, ниска temp
Да секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.
и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.
За Превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус :
Цел > $5 Со следење на број и Меѓународниот превозот информации, повеќе побрзо.
Цел Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket :
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации.
Пакет Содржина :
1pcs x нокти табела силикони подлога

Декларираните карактеристики

боја:
розева боја, црна, виолетова, розово, бело
Тип На Објект:
Ноктите Третман
Број На Модел На:
NT-195
Бренд Име:
TSZS
Количина:
1pcs/многу
НЕТО-WT.:
ноктите алатка
Состојка:
Силикони
Тип:
нокти маникир подлога
Количина:
1 buc
Обликот:
Плоштад
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Употреба:
Помине Уметност
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
розова и црна, бела, виолетова
Материјал:
Силикони

Поврзани производи