2018 Ограничен Мебел Шарки 20pcs 64 * 39mm Антички Дрвени Подарок Кутија Зглоб Кабинет Големо Пакување Додатоци Табела Бања
Ново - 12 %

2018 Ограничен Мебел Шарки 20pcs 64 * 39mm Антички Дрвени Подарок Кутија Зглоб Кабинет Големо Пакување Додатоци Табела Бања

Залиха
DEN 796.80
DEN 701.00
Износот:


Напомена :
На светлосни ефекти боја разликата е нормално
Големина грешка +-1cm е нормално
Плаќање
Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Испорака
1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата.
2. Превозот време : Кина пост : 15-60days, ако превозот одлагање ќе треба за 90 дена; ЕМС : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-10 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена.
3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем.
Враќање/Поврат
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба.
Повратни информации
1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации , а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики.
2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка.

Декларираните карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
fx
Бренд Име:
YNIZHURE
Материјал:
Метал
Барел Должина:
63 * 40MM
Страна Панел Дебелина:
1mm
Материјал:
Железо

Поврзани производи