Обичај Вратата Душеци Печати Вашиот Текст Или Дизајн Го Персонализирате Декоративни Вратата Душеци За Бања Livingroom
Ново - 9 %

Обичај Вратата Душеци Печати Вашиот Текст Или Дизајн Го Персонализирате Декоративни Вратата Душеци За Бања Livingroom

Залиха
DEN 609.12
DEN 554.00
Износот:


Обичај Вратата Душеци Печати Вашиот Текст Или Дизајн Го Персонализирате Декоративни Вратата Душеци За Бања Livingroom
Опис :
1.Име : Вратата На Подот Мат
2.Useing : Висок Квалитет На Вратата Мат За Дома Внатрешна / Надворешна / Frount Вратата Од Дневната Соба,Бања,Спална Соба,Кујна, Автомобил Гаража.
3.Мат Чистење : Лесно За Чистење, Ако Има Масло, Вода Може Да Биде Суспендиран За Чистење, Или Износот На Неутрален Детергент.
4.Големината Е Погоден За Врата Мат, Влезот Мат, Кујна Мат, Бања Мат.
Големина : Вратата Мат Големина На : Мерки Околу 16"(Ширина) X 24"(Должина) Инчен,40 Cm X 60 Cm. Вратата Мат Големина Б : Мерки Околу 18"(Ширина) X 30"(Должина) Инчен,45см X 75см.
Големината може да биде 1-2 cm, повеќе или помалку, на Вистинскиот Објект.
Actural Боја Може Да Биде Малку Поинаква Со Слики, Бидејќи На Светлост На Светлината.
1) . Ние прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2) . Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2).Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. 3).Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4).Време на испорака : a. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. б. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. C. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Овие промени се купувачот одговорност. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.

Декларираните карактеристики

Големина:
40Cm X 60Cm CustomDD, 45Cm X 75Cm CustomDD
Употреба:
Кат,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Голф,Бања
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Бренд Име:
YIGENG
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Затворен Отворено Пред Врата
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Спецификација:
40x60Cm 45x75Cm
Број На Модел На:
CustomDD
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
Животни
Материјал:
краток кадифен ткаенина
Примена:
Livingroom Бања Кујната, Ходникот

Поврзани производи