Нордиските Декорација Дома Декорација Креативни Црна и Бела Керамички Занает Декорација LT005 Црниот и Белиот Коњ
Ново - 8 %

Нордиските Декорација Дома Декорација Креативни Црна и Бела Керамички Занает Декорација LT005 Црниот и Белиот Коњ

Залиха
DEN 700.80
DEN 645.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Бренд Име:
GuMiGD

Поврзани производи