110V/220V 3W Led Менгеме Светилка За Машина за Шиење Со Штекер Приклучок

110V/220V 3W Led Менгеме Светилка За Машина за Шиење Со Штекер Приклучок

Залиха
DEN 552.00
Износот:

(Освен некои земји и APO/FPO)
Гаранција :
1 месец замена,2 година поправка
Се Враќа/Реконструкција/Размена :
1.
Повратни информации :
Вашиот позитивен фидбек ќе биде добредојдена и ценета!
Pls контактирајте со нас пред да се даде негативна повратна информација. Моќ чекор во заштеда на енергија и животната средина-заштита осветлување поле, како гест на високо почетокот и голем скок, а потоа главно фокусирани на LED осветлувањето, и постепено се развива во оваа област.може лесно да се инсталира или отстрани. Ние сме главно за производство на пријателска животна средина производи, и се обидуваме се потрудиме да се направи тоа се познати меѓу илјади домаќинства. LED работа во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен.
индустриска машина за шиење предводена од 220v,индустриска машина за шиење светилка,светилка за машина за шиење,led светилка за машина за шиење,led светло за машина за шиење,led светло за машина за шиење,предводена шиење светлина,led машина за шиење крушка,предводена машина за шиење светлина,led машина за шиење светлина,led машина за шиење сијалица,светлина за машина за шиење,светлина машина за шиење,за шиење светилка еу приклучокот,машина за шиење led сијалица,машина за шиење индустриски светла,машина за шиење светилка,машина за шиење led,машина за шиење led сијалица,машина за шиење led светилка,машина за шиење led светло,машина за шиење led светло,машина за шиење светлина,машина за шиење сијалица led,машина за шиење светла led,машина за шиење со светлина,машина за шиење работи gooseneck светилка,машини за шиење светилка,машини за шиење led светилка
110 V/220 V 3 W Led Менгеме Светилка За Машина за Шиење Со Штекер Приклучок
Текст : AC85-265 V со приклучок
Моќност : 3 W
Led : epistar
Зрак агол : 60 степен
Флексибилна цевка со дијаметар : 8mm/10мм/12mm според цевка должина
Подрумот : завртка тип
Лумен : 280 LM
Телото боја : сребрена/црна
Emitte боја : бела(6000k)/топло бела(3000 K)/netural бела(4200k)
приклучок може да се прилагоди на велика БРИТАНИЈА АУ НИ ЕУ,оставете порака на приклучокот треба!
"Кликнете на" подолу светлина ,најдобро продаваните 10w менгеме светлина
Повеќе светла
Функција
1.Не содржи штетни елементи како што се жива и олово, погоден за рециклирање
Испорака :
1.Откако на вашиот примите објект , и не ми се допаѓа ,можете да сугестија размена ,но вториот пост полнење сопствена на купувачот.нераскинлива
6.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за затворен простор, ѕид,контра, случај, кабинет
5.
Фабриката покажува
Енергија Led Претпријатие, е заштеда на енергија животната средина-заштита светла производство. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2. висок квалитет led чипови, обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Декларираните карактеристики

боја:
сребро 3000k, сребро 6000k, црна 3000k, црна 6000k, сребро 4200k, црна 4200k
Wattage:
30cm, 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 100cm
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V,85-265V,110V
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
1 година
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Карактеристики:
led работа светлина
Број На Модел На:
G-8225
Бренд Име:
FDIK
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
2G7
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Објектот:
led светилка за машина за шиење
моќност:
3W
Emitte:
бела/топло бела
Зрак Агол:
60 степен
подрумот:
менгеме
Лумен:
300lm
Боја На Каросеријата:
сребрена/црна
флексибилна цевка должина:
30-100CM

Поврзани производи