DC Влез DC-ATX-250W 24pin Напојување на Модулот Swithc Пико ПСУ Автомобил Авто Мини-ITX Висока DC-ATX моќ модул ITX Z1

DC Влез DC-ATX-250W 24pin Напојување на Модулот Swithc Пико ПСУ Автомобил Авто Мини-ITX Висока DC-ATX моќ модул ITX Z1

Залиха
DEN 652.80
Износот:


Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето. Huazhendun Опис :
-Влез : DC 12 V
-Излез ATX : Max 250 W
-Стандард 24pin ATX Моќ Конектор
-Изглед, големина : 55*35*13mm
-PCB големина : 55*22mm
Должина :
DC 300мм 16 AWG ;
4pin IDE Женски 240mm 18 AWG;
15pin SATA 240mm 18 AWG;
ПРОЦЕСОРОТ 4pin 240mm 18 AWG;
4pin IDE да 15pin SATA 100mm;
Примена : МИНИ компјутер, компјутер, ПОС машина, digital set top box, ITX случај, итн., мрежата на серверот, реклама машина, банката терминал.
Пакетот Вклучува :
DC 12 V 250 W напојување (со кабел)

Слики :

Превозот :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји ширум светот, трошоците За превозот за сите земји кои се исти. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 дена Овој пакет ќе биде пратена од Кина Воздухопловната Објавите Објекти ќе бидат проверени внимателно пред да испраќаат. Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
Shippingtime :
Азиски земји, 7-15 дена
Велика БРИТАНИЈА, Ирска 10-20 дена
САД,Канада,Австралија 10-20days
Шпанија, Грција, Германија&западноевропските 10-21days
Франција, Италија и други земји 15-28days
Плаќање :
1.ESCOW
2.Банкарски трансфер
Повратни информации :
- Ве молам не оставајте негативни повратни информации. Ако постои било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга за вас! Благодарам. -Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации, како и оставајќи ни 5 ѕвезди само што се. Ви благодариме и да уживате среќен шопинг.!!
Со Почит Кон Секого. Huazhendun Бесплатен превозот+ кредитна име картичката во држачот,промоција подароци (Со Подароци Кутија за Пакување) нов бренд 2 парчиња модни торба US$ 15.60 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот SATA-300 / SATA2.0 SATA-600 / SATA 3.0 поддржани m SATA микро SATA да SATA конвертор адаптер 1.8` до 2,5` во НАС$ 38.50 /многу
парчиња / многу
Нови Бесплатни пие IDE Molex 4 pin и да се сврти 15 p high-speed SATA и IDE тешко моќ конектор 2 парчиња/многу US$ 6.89 /многу
парчиња / многу
50pcs SATA-300 / SATA2.0 SATA-600 / SATA 3.0 поддржани m SATA микро SATA да SATA конвертор адаптер 1.8` до 2,5` во НАС$ 122.50 /многу
парчиња / многу
150pcs High Квалитет HDMI машки да мини HDMI Женски адаптер конвертор за андроид таблет мобилен телефон,поддршка до 1080 P US$ 113.00 /многу
парчиња / многу
100% НОВ бесплатен превозот 6-пински PCIe Женски Двојна 6-пински PCIe Машки PCIe Моќ Splitter Адаптер за Полнач US$ 23.00 /многу
парчиња / многу
100% НОВ бесплатен превозот 6-пински PCIe Женски Двојна 6-пински PCIe Машки PCIe Моќ Splitter Адаптер за Полнач US$ 49.90 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет на ПРОЦЕСОРОТ Напојување Кабел 4pin да 8pin Моќ Кабел Адаптер бесплатен превозот 20cm 20 PCS/многу US$ 28.44 /многу
парчиња / многу

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
DC 250W на текст
боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 5PCS, 10PCS, 20PCS
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE

Поврзани производи