50pcs Јасно Стаклено Шише Центрифуга Тест Цевка Со Скала Капа Лабораториски Материјали Висока температура Притисок За Експерименти
Ново - 10 %

50pcs Јасно Стаклено Шише Центрифуга Тест Цевка Со Скала Капа Лабораториски Материјали Висока температура Притисок За Експерименти

Залиха
DEN 2395.20
DEN 2156.00
Износот:


50pcs Јасно Стаклено Шише Конусна Центрифуга Тест Цевка Со Скала Капа Лабораториски Материјали Висока температура Притисок За Експерименти
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу-
Точка Име : Стаклена Цевка Тест
Боја : Расчисти Со Скала
Капацитет : 5 ML/10 ML/15 ML/20 ML/25 ML/30 ML/50МЛ
Материјал : Висока Температура, Притисок Стакло
Големина : mm
5 ML- 12*100
10 ML-15*120
15 ML-16*150
20 ML-18*150
25 ML-18*180
30 ML-27*105
50МЛ-35*105

Декларираните карактеристики

Спецификации:
5ML, 10ML, 15ML, 20ML, 25ML, 30ML, 50МЛ
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Со Скала

Поврзани производи