Пред Glass екран на Допир Панел За Samsung Галакси S7 Работ G935F G9350 Оригинални Пред Надворешното Стакло Поклопец на Леќите на Допир Scree

Пред Glass екран на Допир Панел За Samsung Галакси S7 Работ G935F G9350 Оригинални Пред Надворешното Стакло Поклопец на Леќите

Залиха
DEN 624.00
Износот:

5.5" За Samsung Галакси S7 Работ G935 F G9350 LCDTouch Екран Digitizer Сензор Замена на Оригиналните екран на Допир Панел Поправка Делови
Карактеристики на производот : тип на Производ : 5.5"Touch Screen (Само екран на допир, Не inculded LCD) Соодветен модел : За Samsung Галакси S7 Работ G935 F G9350 Пакет : 1 PCSX Екран на Допир Digitizer 1 PCSX Алатки
Се истакна : Сите наши производи ќе бидат проверени еден по еден пред испраќање. Сите Точка доаѓа со Логото ,Не грижете се за тоа! Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Ако тоа е оштетен за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за тоа и да стапат во контакт со нас во времето. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да понуди детални информации за нас во 7 дена од примање,Ние ќе потврди на проблемот и потоа го понуди задоволни решение за вас . Купувачи се одговорни за враќање postages ако проблеми се предизвикани од ваша страна. Answer : ___________________________ Note : Почитувани Секој Купувачот,кога ќе ја напуштат повратни информации ве молиме љубезно donn не сподели фотографија на нашиот објект во повратни информации.ве молам ве молам ве молам.Ви благодарам многу. Руски Пријател, ве Молиме бидете сигурни дека вашето име лево на ред е вашиот F ull Име .
Слики покажуваат :

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна, Златна, Сребрена
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S7 Работ G935F G9350
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
≥5
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
боја:
Црна/Бела/Gold/Сребрена
Главниот Екран Со Големина:
5.5 инчи
Функција:
стаклото на екранот на допир
Транспорт:
Бесплатна Испорака

Поврзани производи